Vše nejlepší v novém roce 2008

přeju všem dobrým lidem do nového roku všechno nejlepší v právě započatém roce 2008. Snad bude i mnoho příjemného a pozitivního a nebude jen ve znamení úpravy DPH, daňového systému, plateb ve zdravotnictví, zdražování energií, potravin, všeho… Zatím se všude přebírají ty negativní aspekty.

Všem Vám tedy přeji hodně zdraví, štěstí, spokojenosti…. prostě jako každý rok… ono to nějak nakonec dopadne.

O půlnoci jsem vyrazil podívat se na novoroční ohňostroj na náměstí v Přerově – mám to kousek – podnapilá mládež, kravál, nepořádek – jako každý Silvestr, ohňostroj vypadal hezky, ale ten loňský mi připadal lepší. Navíc se mi moc nelíbí zábava podnapilých dětí, které házejí petardy do davu, odpalují mezi lidmi nejrůznější zábavnou pyrotechniku, případně se baví tím, že když hodí petardu do popelnice, kanálu, odpadkového koše, tak rána je poněkud hlasitější.

Snad vyjde čas a dám nějaké fotky do galerie, ale musím je ještě přebrat. Jak jsem přišel domů, tak mi ještě žena sdělovala, že během ohňostroje začal houkat alarm na autě, tak jsem vyrazil ven ještě jednou, ale nejspíš to byl následek nějaké větší petardy, nebo noční koulovačky.

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazeno. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

4 komentáře u Vše nejlepší v novém roce 2008

 1. lzap napsal:

  Hlavne ze jsme to vsichni prezili…

 2. PetrVavra napsal:

  Jo jo – hlavne zdravi…

 3. lzap napsal:

  Cece dlouho nic nebylo 🙂

 4. PetrVavra napsal:

  Ja vim, nejak nestiham… Veci z prace nosim domu a pak misto psani na blog delam veci do prace… Ale kdyz je ten mesic internetu, tak zkusim aspon v breznu neco napsat 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *