Návštěvnost stránek – dneska jsem měl rekord

už jsem si říkal, že to nikdo nečte a nikdo sem nechodí… No, nějaký přehled mám, jednak z analýzy logů webserveru, taky jsem na webech zapnul Google analytics – zajímavá čísla.

Pak najednou Vlasta Ott napsal několik příspěvků – asi to někdo čte. No a dneska mě překvapila ranní čísla ze statistik – fotogalerie měla skoro 75 tisíc zobrazených stránek. Z jedné IP adresy nějakého asi ADSL Telefoniky – 83.208.201.244. Bohužel dotyčného zajímalo víc, než fotky to, jak se do galerie dostat – měl výdrž, tolikrát bych heslo nezkoušel… Snažil se skoro 3 hodiny.

No, má to i pozitivní zjištění – jediná škoda, kterou udělal, je zmršená statistika použitých prohlížečů a systémů – 75 tisíc unknown v ní vede. Server vydržel, linka taky, hesla zůstala, žádný uživatel mi tam nepřibyl a v inkriminované době se ani nepřihlásil a detekční systém zafungoval – to jsou informace, se kterýma jsem spokojený. Pokud to dotyčný zkusí znovu, zapíšu o jeho adrese zmínku i do pravidel firewallu, už tam pár takových je.

statistika.png

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazeno. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

2 komentáře u Návštěvnost stránek – dneska jsem měl rekord

  1. lzap napsal:

    No vidíš, to by se ti s DokuWikki nestalo 😀

  2. PetrVavra napsal:

    No, to nebylo v blogu ve wordpressu, ale v ve fotkách, na které používám Gallery2 – sice se mi líbí asi nejmíň z toho, co jsem zkoušel, ale má nejleší import fotek z aplikací.
    No a hloupý zkoušecí útok na přihlašovací formulář se ti může stát i v té dokuwiki…

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *