Konečně dovolená

Tento týden jsem se konečně dočkal dovolené, i když dopadla úplně jinak, než jsem původně chtěl. Nakonec jsme ji trávili doma. Už druhý týden mám v servise auto – takže část dovolené padla na lítání kolem auta… Navíc začátkem týdne byly holky nemocné a teď to leze na mě…

Od středy se snažím co nejmíň pracovat, ať si aspoň trošku odpočinu, jenom prolítnu maily a víc nic. Hodně času padlo na řešení problémů s autem – v servise (značkovém) už neví, co dál (za rozumné peníze), takže hledám a snažím se zjistit jakoukoliv informaci, která by problém řešila. Snad se to podaří. Dneska se zase trošku pokročilo, ale zatím nic moc – pořád nejede… Celkově mám na auta tento měsíc smůlu – v onom týdnu kdy mi dojelo moje auto jsem zůstal trčet na sjezdu z dálnice i s firemní Fábií – tříválec jel napřed jen na dva válce blbě, pak vůbec a pak na laně do servisu… Tím vlastně týden začal. Když mě odtahovali do servisu onen týden podruhé, tak jsem nečekal, že to auto nepojede delší dobu. Ale nejen já, kolega si Fábii převezl do Brna, měl nějaké ježdění a po pár dnech zjistil že mu ji z před firmy odtáhli – blokové čištění a přenosné značky si nevšiml.

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazeno. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

1 komentář u Konečně dovolená

  1. Vlastimil Ott napsal:

    … a nebyl sám… 🙂 Taky jsem byl na inspektorátě, ale mělo to u mě požadovaný efekt – dávám si od té doby pozor, kde parkuju.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *